Minust

_MG_2738

Ma soovin sulle õpetada oma keha armastama ja julgustama sind liikuma oma eesmärkide poole

Minu elus on liikumine olnud alati tähtsal kohal. Lapsena alustasin tantsimise ja kergejõustikuga ning üle kümne aasta olen tegutsenud treenerina. Juhendan nii rühma kui ka personaaltrenne. Olen omanimelise fitness teami omanik ning teen koostööd trenniajakirjadega tegutsedes nii nõustaja kui modellina. Juhendan igahommikust treeninute saadet “Trennispikker”

Egle Fitness on elustiili, tervise ja treeningute blogi kus jagan sinuga enda mõtteid ja tegevusi. Soovin, et see blogi annaks sulle inspiratsiooni muutmaks oma elu tervislikumaks, rõõmsamaks ning põnevamaks. Loodan, et blogi kirjutised motiveerivad ja julgustavad sind liikuma oma terviklikuma mina suunas. Avaldan blogis oma aastatega omandatud teadmisi toitumise ja liikumise vallas.

Olen kahe lapse ema, professionaalne bikiinifitnessi võistleja, teletreener ja fitness teami omanik. Treenerina olen tegutsenud üle 10 aasta. Olen treeninud ja õppinud tuntuima fitnessi treeneri Kim Oddo all, kelle käe all valmistusin esimese eestlasena Bikini Olympiaks 2016 aastal. Olen oma teadmisi täiendanud maailma parimaks jõutreeneriks tituleritud Charles Poliquini all omades täna Metabolic Analytics litsentsi.  Võisteldes ja reisides olen osalenud mitmetel seminaridel ja workshopidel erinevates riikides. Hetkel õpin Poliquin Academys personaaltreenerite koolitusel ning alustasin õpinguid Annely Sootsi toitumiskoolis.

Blogis avaldab oma maitsvaid terviseretsepte minu kauaaegne sõbranna toitumisnõustaja Kristin Salupuu. Kristin on nõustanud nii minu  fitnessi võistlejaid kui  ka tavakliente toitumise osas.

6495421t1h31ff

Tervislik elustiil, liikumine võiks olla osa meie elust. Olles tugev ja terve kehaliselt ning vaimult on rohkem elurõõmu ja energiat kehtestada end kõikides eluvaldkondades. Meie endi võimuses on muuta oma elu läbi otsuste ja tegevuste mis me iga päev teeme.

“A real decision is measured by the fact that you’ve taken a new action. If there’s no action, you haven’t truly decided.” – Tony Robbins

Advertisements